• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam15
Toplam Ziyaret159949
Üyelik Girişi
MİSYON & VİZYON
İHALE İLANLARI
Videolar
FAALİYET RAPORU
STRATEJİK PLAN
BASINDA BELEDİYEMİZ
Dünya üzerinde sadece Çermik İlçemizde yetişen bir bitki:
Takvim
ÇERMİK BELEDİYE BAŞKANLIĞI

Diyarbakır’ın Çermik İlçe Belediye Başkanı Şehmus Karamehmetoğlu, ilçenin sorunlarını ve öncelikli hizmetlerini belirlemek için kentin stratejik eylem planının çıkarıldığını söyledi.

Başkan Karamehmetoğlu Çalışmaları Değerlendirdi

Diyarbakır’ın Çermik İlçe Belediye Başkanı Şehmus Karamehmetoğlu, ilçenin sorunlarını ve öncelikli hizmetlerini belirlemek için kentin stratejik eylem planının çıkarıldığını söyledi.

Çermik Belediye Başkanı Şehmus Karamehmetoğlu, ilçedeki çalışmalara ilişkin açıklamalarda bulundu. Çermik’te öncelikli hizmetlerin belirlenmesi ve ilçenin kalkınmasına yönelik projelerin hayata geçirilmesi için stratejik eylem planı hazırladıklarını anlatan Karamehmetoğlu, planda ilçe merkezi altyapı ve üstyapı hizmetleri kapsamında hazırlanan projelerin hayata geçirileceğini vurguladı. İlk etapta ilçe çıkışındaki çöp alanı yerinin değiştirileceğini ve ağaçlandırılarak görüntü kirliliğinin ortadan kaldırılacağını anlatan Karamehmetoğlu, Çermik-Ergani arasındaki karayolunun genişletme çalışmalarına başlandığını vurguladı. Karamehmetoğlu, Termal turizm merkezi olan Çermik Melike Belkıs Kaplıcalarına gelen vatandaşların ulaşım sorununun ortadan kaldırılacağını ve vatandaşların daha güvenli ve geniş yolda seyahat edebileceklerini dile getirdi.

Gelincik Dağı ve Fırat Nehri'nin turizme kazandırılması yönünde proje hazırlandığını belirten Karamehmetoğlu, ilçenin stratejik eylem planı çerçevesinde hazırlanan projelerin birer birer hayata geçirilmesi için çalışacaklarını kaydetti. Paylaş |                                         Yorum Yaz - Arşiv   86 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın
BAŞKANIN MESAJI
NÖBETÇI ECZANE
Anket
Çermik'in Öncelikli Sorunu Nedir?
Hava Durumu
Anlık
Yarın
19° 30° 14°
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar3.49753.5116
Euro3.90723.9229
Saat