19 Eylül 2019 - 10:22
GÜNCEL HABERLER
  • Kamu-Der tarafından “Yılın Belediye Başkanı” seçilen İlçemiz Belediye Başkanı Şehmus Karamehmetoğlu, Ankara’da düzenlenen törende ödülünü aldı. Ödül töreninde Ankara’daki hemşerilerimiz Başkan Karamehmetoğlu’nu yalnız bırakmadı. Bir otelde yapılan KA ... Haberin Devamı..

  • Muharrem Ayı nedeni ile geçen hafta Perşembe Günü kutlanan Aşure Günü, ilçemizde aşure dağıtımı ile kutlandı. Kaymakamlık tarafından Hükümet Konağı önündeki ana cadde üzerinde, dağıtımı yapılan aşureye vatandaşlarımız yoğun ilgi gösterdi. ... Haberin Devamı..

  • 19 Eylül Gaziler Günü münasebetiyle kaymakamlık önünde gerçekleştirilen törene Kaymakam Nazlı Demir, Belediye Başkanı Şehmus Karamehmetoğlu, Cumhuriyet Savcısı Mehmet Kıran, İlçe Jandarma Komutanı J. Yzb. Ahmet Seyhun, kurum amirleri ve gaziler katıldı.         ... Haberin Devamı..

  • Ankara’da düzenlenen Diyarbakır ve ilçelerinin tarihi, turistik yerleri, kültürü ve yemeklerinin tanıtıldığı“Diyarbakır Tanıtım Günleri” Atatürk Kültür Merkezi’nde görkemli bir törenle açıldı. TBMM Başkanı Binali Yıldırım, Çermik standını gezdi. B ... Haberin Devamı..

  • 30 Ağustos Zafer Bayramı'nın 96. yıl dönümü dolayısıyla ilçemide tören gerçekleştirildi.    Tören Atatürk Anıtı'na çelenk sunulması, saygı duruşu ve İstiklal Marşı'nın okunmasıyla başladı. Günün anlam ve önemini belirken konuşmanın ardından son bu ... Haberin Devamı..

  • Başkan Karamehmetoğlu Mesajında"Barış, huzur, kardeşlik ve paylaşma gibi imkanları bizlere sunan bir Kurban Bayramı'na daha ulaşmanın sevinci içindeyiz. Bayramlar sevinme ve sevindirme günleridir. İnsanın, kendisinin ve ailesinin dışındaki diğer insanların farkına vararak onlarla kucaklaşması, elindeki nimetleri onla ... Haberin Devamı..

  • İlçemiz Kale mahallesinde bulunan Çermik Kalesinin çevre düzenlenmesi ve peyzaj çalışmaları  ile ilgili Çermik Belediyesi tarafından Karacadağ Kalkınma Ajansına sunulan proje kabul edildi. Karacadağ Kalkınma Ajansı ile Çermik Belediyesi arasında imzalanacak protokolün ardından çalı ... Haberin Devamı..

  •