19 Eylül 2019 - 10:18
GÜNCEL HABERLER
  • Göreve geldiği günden beri ilçenin sorunlarını çözmek için gecesini gündüzüne katan ve sürekli halka iç içe olan Belediye Başkanı Şehmus Karamehmetoğlu, her geçen gün sevgisini artırırken, bir mahallede yaptığı inceleme sırasında çocukların sek sek oynadı ... Haberin Devamı..

  • Saniyede 30 litre sıcak su alınıyor…   İlçemiz Hamambaşı bölgesinde yapılan sondaj çalışması sonucunda 50 derece sıcaklıkta, saniyede 30 litre su çıkarıldı. Kükürtlü ve kalitesi çok yüksek sıcak su, sıcak su sorununu tamamen ortadan kaldırdı. Son zamanlarda hama ... Haberin Devamı..

  • 15 Temmuz Şehitleri Anma, Demokrasi ve Milli Birlik günü nedeni ile ilçemizde de bir dizi program gerçekleştirildi. Buradaki törene, Kaymakam Mehmet Şerif Olcaş, Belediye Başkanı Şehmus Karamehmetoğlu, Cumhuriyet Savcısı Süleyman Özen ve Mehmet Kıran ile vatandaşlar katıldı. Darbe gecesini anlatan kamu ... Haberin Devamı..

  • İlçemiz Melike Belkıs Kaplıcalarında yapılan restorasyon çalışmaları tamamlanarak vatandaşların hizmetine açıldı.   Çermik ilçemizin yıllanmış sorunlarını çözüyoruz                 İlçemiz Melik ... Haberin Devamı..

  • Belediye Başkanı Karamehmetoğlu; “Batıdaki illerden daha güzel hamamlara kavuştuk” Hamamlar daha güvenli hale geldi   İlçemiz Hamambaşındaki Belediyeye ait hamamlar ve aile küvetli hamamlarında restorasyon çalışmaları tamamlanarak vatandaşın hizmetine açıldı. Belediye Başkanı ... Haberin Devamı..

  •       Çermik Belediye Başkanı Şehmus KARAMEHMETOĞLU bayramın ilk gününden son gününe kadar resmi kurumlara, esnafa ve vatandaşlarımıza bayram ziyaretinde bulundu.        Ziyaretler resmi kurumlarda İlçe Kaymakamı Sn. Mehmet Şerif OLCAŞ, Jandarma Komutanı Yüzbaşı ... Haberin Devamı..

  • Sevgi, dostluk ve kardeşlik duygularının coşkuyla birleştiği, paylaşma, dayanışma ve yardımlaşma duygularının yoğunlaştığı, kardeşlik duygularımızın pekiştiği yeni bir Ramazan Bayramını daha sevinç ve mutluluk içinde kutluyoruz.   Bu güzel atmosferi kimsesiz ve muhtaçlara yardım etmek içi ... Haberin Devamı..

  •