25 Mayıs 2019 - 14:47
GÜNCEL HABERLER
  • Belediye Başkanımız Şehmus KARAMEHMETOĞLU İlçemiz Belediye meydanında vermiş olduğu iftar yemeğinde vatandaşlarımız ile bir araya geldi. İftar programa Ak Parti Genel Başkan Yardımcı Sn. Mehmet Mehdi EKER, Diyarbakır Milletvekili Sn. Ebubekir BAL, Ak Parti Milletvekili Adayları, Kaymakam Mehmet Şerif Ol&cce ... Haberin Devamı..

  • Belediye Başkanı; “Belediyemizin tüm imkânlarını vatandaşlarımız için kullanacağız”   Belediye Başkanlığı tarafından muhteşem bir ilahi konseri düzenlendi. Belediye Başkanı Şehmus Karamehmetoğlu, bugün olduğu gibi bundan sonra da belediyenin tüm imkânlarını vatandaşlar ... Haberin Devamı..

  • Değerli Çermikliler;   Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün 19 Mayıs 1919’ da Samsun’a çıkışı millet olarak varlığımızı güçlendiren, umutlarımızı canlandıran, kaderimizi değiştiren, yolumuzu aydınlatan tarihi bir adımdır. Bu yönüyle 19 Mayıs, Cumhuriyet tarihimizin milad ... Haberin Devamı..

  •   4006 TÜBİTAK Bilim Fuarları Destekleme Programı kapsamında Çermik Fen Lisesi öğretmenleri ve öğrencileri tarafından hazırlanan TÜBİTAK 4006 Bilim Fuarı Proje Sergilerinin açılışı yapıldı.           Açılışa İlçemiz Kaymakamı Mehm ... Haberin Devamı..

  • İlçemiz Belediyesinin üyeliği kabul edildi -Jeotermal kaynaklı belediyeler buluştu Kuşadası Belediyesi’nin ev sahipliği yaptığı Türkiye Jeotermal Kaynaklı Belediyeler Birliği’nin Olağan Meclis Toplantısı Kırşehir Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci’nin başkanlığında Aydın’ın Kuşadas ... Haberin Devamı..

  • Diyarbakır yolu üzerinde eski Meteoroloji istasyonunun yeri, Güneydoğunun en güzel aile ve çocuk parkına dönüştürülüyor. Park, bu ayın sonun da hizmete açılacak. Belediye başkanı Şehmus Karamehmetoğlu, yapımına yaklaşık 3 ay önce başlanan 4 dönüm alan üzerindeki aile ... Haberin Devamı..

  • Esnaf ve Sanatkârlar ile bir araya gelen Belediye Başkanı Şehmus Karamehmetoğlu, ilçenin 50 yıllık sorunu olduğunu, bunu hemen çözmenin mümkün olmadığını belirterek, “Vatandaşlarımızdan biraz sabır istiyorum” dedi. Esnaf SanatkârlarOdasında yapılan toplantıya,Esnaf ve Sanatkârlar ... Haberin Devamı..

  •